Kalkulator kosztów

 

Sprawdź ile zaoszczędzisz stosując innowacyjne rozwiązania LARXON.

 

więcej

 

Firma

Firma LARXON to dostawa nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych dla wszelkiego typu obiektów.

Nasze produkty poddajemy stałej kontroli jakości, dzięki temu oferujemy bezawaryjne urządzenia klasy premium. Głównym kapitałem firmy są ludzie, którzy ją tworzą. W naszej strukturze pracują specjaliści ukierunkowani na ciągły rozwój przez co nasz personel to coś więcej niż tylko konsultanci.

Nowatorska technologia jaka jest przez nas wykorzystywana daje nam przewagę nad konkurencją. Od początku swojej działalności, nasza firma ukierunkowana jest na analizę potrzeb klienta. Wiemy, że często klienci, którzy stoją przed decyzją dokonania zakupu konkretnego produktu nie zawsze się na tym znają i w tym właśnie nasza rola. Nasi specjaliści nie bazują na ilości klientów czy statystykach sprzedaży dlatego, że nie jest to misją naszej firmy.

Będąc wiele lat w branży wiemy, że na temat technologi LED powstało wiele mitów i domysłów w części nie mającej nic wspólnego z prawdą.

Nasza działalność polega na poznaniu potrzeb klienta, co pozwoli nam perfekcyjnie dobrać produkt oraz moc naszego produktu tak byśmy mieli pewność, że w 100% spełniliśmy jego oczekiwania.